Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri AFM TEKSTİL TEMİZLİK SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ (www.modanty.com) dan verdiğiniz siparişlerinizin İstanbul içi ve tüm Türkiye’ye SÜRAT KARGO tarafından, İstanbul dışı siparişleriniz siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Gün içerisinde saat 18:00’ e kadar verilen siparişler ertesi gün belirtilen noktaya teslimatı gerçekleşecektir. 18:00’den sonra sipariş verilmesi halinde, 1 gün sonra teslim edilecektir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Kargo paketini nasıl teslim almalıyım? Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır, kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden

AFM TEKSTİL TEMİZLİK SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ (www.modanty.com) sorumlu değildir. Teslim edilen pakette deformasyon varmı? Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. AFM TEKSTİL TEMİZLİK SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ (www.modanty.com) ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir. Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

AFM TEKSTİL TEMİZLİK SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ (www.modanty.com) dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise İstanbul dışı için kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4