Makaleler » Korse Blog » Korse Giymek Göbek Eritir Mi?

Uzmanların belirttiğine göre, günlük düzenli olarak korse kullanmanın zayıflatma etkisi vardır. Zayıflatıcı, sıkılaştırıcı ve toparlayıcı korselerin en dikkat edilmesi gereken yönü düzenli kullanmaktır. Günde birkaç saat kullanılan korsenin birkaç hafta içinde beden ölçüsünde fark edilir bir değişiklik yarattığının altı çizilmektedir.

Zayıflatıcı korse modelleri arasında parafinli korse, erkek korse, medikal korse çelik korse, slim’n lift supreme korse, hamilelik sonrası korse gibi çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle bel bölgesindeki göbek ve karın yağlarını yok ederek bölgesel zayıflama sağlar.

Korse kullanırken, etkisini artırmak için inceltici ve zayıflamaya yardımcı bakım yağları kullanabilirsiniz. Örneğin, biberiye yağını göbek ve bel bölgesine sürüp masaj yaparak yedirip daha sonra korsenizi giyebilirsiniz.

Doğumdan sonra korse kullanımı, göbek bölgesinin toparlanmasına yardımcı olur. Doktorunuzun önerdiği biçimde doğumdan hemen sonra korse kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak, sezeryan doğum yapmışsanız ve dikişleriniz varsa; doktorunuza danışıp size en uygun korseyi seçmelisiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4